kokon dla niemowlaka

kokon dla niemowlaka

Daje poczucie bezpieczeństwa, zmniejsza przestrzeń wokół niemowlaka oraz ogranicza hałas. Dziecko leżące w kokonie czuje się bezpiecznie jak w brzuchu u mamy. Wkładam kokon do naszej Bemoli i Leo uwielbia się w More »

kokon dla dzieci

kokon dla dzieci

Dwustronny kokon dla niemowląt posłuży jako mobilne łóżeczko, leżaczek, a nawet mata do przewijania. Jest dodatkowym zabezpieczeniem dziecka śpiącego w łóżku rodziców, na kanapie, . Super wyjaśnienie mam zamiar uszyc taki kokon More »

Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

 

Zraszacze wykorzystywane w kwiaciarniach

Zraszacze wodne często wykorzystywane są kwiaciarniach. Właściciele kwiaciarni doskonale wiedzą, w jaki sposób poszczególne kwiaty muszą być podlewane, żeby wyglądały okazale, a klienci chcieli je kupować. Małe kwiaty doniczkowe podlewane są przy użyciu małych konewek, dzięki czemu takie kwiaty są dobrze podlewane, ale nie zostają przelewane wodą. Jednocześnie są one zraszane wodą przy użyciu odpowiednich „psikaczy”.

Większe kwiaty doniczkowe mogą być podlewane przy użyciu konewek oraz zraszane przy użyciu węży ogrodowych posiadających funkcję zraszania. W kwiaciarni sprzedawane są również duże kwiaty, które będą stały na zewnątrz domu. Znajdują się one w doniczkach oraz większych pojemnikach. Takie kwiaty mogą być podlewane przy użyciu węża ogrodowego. W ich pobliżu montowane są także zraszacze, które mogą zraszać kwiaty przez kilka godzin dziennie. Dzięki temu kwiaty przeznaczone do sprzedaży na zewnątrz domu będą odpowiednio nawilżone, co sprawi, że pozostaną one świeże i w chwili ich kupną będą już dobrze rozwinięte.

zraszacze przydają się również na zewnątrz kwiaciarni, gdzie mogą być sadzone kwiaty przeznaczone do sprzedaży. Takie kwiaty muszą być odpowiednio pielęgnowane od momentu umieszczenia w ziemi sadzonek, do ich zerwania i umieszczenia w komponowanym bukiecie. Dlatego muszą być odpowiednio nawilżane zwłaszcza w okresie silnych upałów, kiedy przez kilka godzin mogą być niemal spalane przez słońce.

Zaletą zraszaczy jest fakt, że mogą one pracować przez kilka godzin bez nadzoru właścicieli kwiaciarni i równomiernie zraszać wszystkie kwiaty dzięki temu, że obracają się wokół własnej osi lub przesuwają od prawej do lewej. Niektórzy właściciele kwiaciarni korzystają również z węży ogrodowych, posiadających funkcję zraszania. Takie węże mogą być podłączane do kranów zewnętrznych, montowanych przy ścianie kwiaciarni. Przy wykorzystaniu takiego rozwiązania właściciele kwiaciarni mogą pomijać podczas zraszania te kwiaty, które takiego zraszania nie potrzebują.