kokon dla niemowlaka

kokon dla niemowlaka

Daje poczucie bezpieczeństwa, zmniejsza przestrzeń wokół niemowlaka oraz ogranicza hałas. Dziecko leżące w kokonie czuje się bezpiecznie jak w brzuchu u mamy. Wkładam kokon do naszej Bemoli i Leo uwielbia się w More »

kokon dla dzieci

kokon dla dzieci

Dwustronny kokon dla niemowląt posłuży jako mobilne łóżeczko, leżaczek, a nawet mata do przewijania. Jest dodatkowym zabezpieczeniem dziecka śpiącego w łóżku rodziców, na kanapie, . Super wyjaśnienie mam zamiar uszyc taki kokon More »

Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

 

Usatysfakcjonowanie rodziców

Głównym zadaniem większości prywatnych przedszkoli jest odpowiednie spozycjonowanie własnej oferty tak, aby trafiała do rodziców poszukujących idealnej placówki dla własnego dziecka. W większych miastach jak Warszawa i na zamożnych, nowych i wciąż rozrastających się dzielnicach jak Ursynów, zapotrzebowanie na takie placówki edukacyjne jest ogromne. A rodzice, często nie chcą oszczędzać na edukacji swojego dziecka i chętnie zapłacą nawet bardzo dużą opłatę za możliwość zapisania dziecka do wyjątkowo renomowanego i prestiżowego przedszkola w okolicy. Naturalnie dla niektórych rodziców najważniejsze jest, aby przedszkole na Ursynowie zlokalizowane było jak najbliżej ich własnego mieszkania lub miejsca pracy. Jeśli jednak jest to niemożliwe, a rodzic i tak musi codziennie dojeżdżać spore odległości przez całe miasto – przedszkole na ursynowie może być wtedy położone w praktycznie dowolnym miejscu bez większych konsekwencji czy utrudnień dla rodzica.

Położenie przedszkola i jego lokalizacja to tylko jeden z wielu czynników, które odgrywają wśród rodziców dużą rolę. Szczególnie jeśli ktoś decyduje się na prywatne przedszkole na ursynowie, za które płaci ponad pół tysiąca złotych do tysiąca miesięcznie – może oczekiwać odpowiedniego poziomu realizacji usług.

A usługą jest tutaj nie tylko kształcenie dziecka, ale opiekowanie się nim w całościowym tego słowa ujęciu. Oznacza to więc, że każde przedszkole na Ursynowie czy ogólnie w Polsce, ubiegające się o zainteresowanie rodziców, musi spełnić te minimalne kryteria:

odpowiednia kadra nauczycielska, której większość stanowią oczywiście wykształceni pedagodzy o specjalizacji nauka wczesnoszkolna, z odpowiednim stażem i praktykami w przedszkolach i właściwym podejściem do najmłodszych

bezpieczny, duży i nowoczesny budynek, którego sale ćwiczeniowe są odpowiednio wyposażone i gwarantują wysoki komfort pracy z dzieckiem

plac zabaw zbudowany przy zastosowaniu bezpiecznych i atestowanych materiałów, zachęcający do rekreacji na wielofunkcyjnych przyrządach, ulokowany na świeżym powietrzu, ale odgrodzony, zabezpieczony i monitorowany.