kokon dla niemowlaka

kokon dla niemowlaka

Daje poczucie bezpieczeństwa, zmniejsza przestrzeń wokół niemowlaka oraz ogranicza hałas. Dziecko leżące w kokonie czuje się bezpiecznie jak w brzuchu u mamy. Wkładam kokon do naszej Bemoli i Leo uwielbia się w More »

kokon dla dzieci

kokon dla dzieci

Dwustronny kokon dla niemowląt posłuży jako mobilne łóżeczko, leżaczek, a nawet mata do przewijania. Jest dodatkowym zabezpieczeniem dziecka śpiącego w łóżku rodziców, na kanapie, . Super wyjaśnienie mam zamiar uszyc taki kokon More »

Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

 

Roll up, jako skuteczna reklama

Stojaki reklamowe proponowane przez nas gwarantują znaczne zwiększenie rozpoznawalności poszczególnych produktów, jak i ogółu Państwa działalności.

Roll up, który Państwu prezentujemy to nowatorska metoda pozwalająca w lekki i przyjemny sposób zwiększyć konkurencyjność Państwa działalności oraz skutecznie wypromować produktu, ale i również osoby. Roll up stanowi elegancki i bardzo wygodny rodzaj reklamy, na który stać każdego. Jest on niezwykle prosty w rozłożeniu oraz z późniejszym spakowaniu, ponieważ składa się jedynie z kilku aluminiowych rurek wykonanych z odpornego stopu oraz z panelu, na którym umieszczony zostaje profesjonalnie wykonany – również wedle wzoru zamawiającego – wydruk reklamujący. Wydruk ów wykonywany jest na doskonałej klasy drukarkach sześciokolorowych zapewniających odpowiednią głębię barw oraz jasność i klarowność grafiki, napisów.

Jak zostało wspomniane, roll up nie wymaga zbyt dużej pracy przy montażu. Ponadto do każdego zamówienia dołączamy wygodną torbę, do której możemy go spakować, by ruszyć w kolejne regiony i kontynuować swą promocję. Baner z wydrukiem mieści się w wygodnej kasecie, do której jest on po prostu rolowany, stąd też nazwa całości produktu.

Rodzaje stojaków reklamowych

Można wyróżnić kilka odmiennych wzorów roll upów, dzięki czemu spełniają oczekiwania wielu osób zgodnie z ich specyfiką działania firmy.

Do tych popularniejszych zaliczyć możemy modele klasyczne oraz standardowe, ale można skorzystać także z modeli dwustronnych, które podwajają skuteczność reklamy i promocji, ponieważ na jednym maszcie, mamy możliwość umieszczenia dwóch zróżnicowanych w informacje panelów.

Roll upy to nowatorski sposób wspomagający słowne prezentacje firm, ale i mający zastosowanie samodzielne. Wykorzystywane są nie tylko przez mniejsze firmy, ale i przez uznanych producentów, w kinach, restauracjach czy na pasażach handlowych, przy salonach fryzjerskich.

Udzielamy gwarancji na zakupione stojaki.