Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

Kantor i możliwość wymiany walut online

Kantor i możliwość wymiany walut online

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym gdzie znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje wybór kantoru jest dzisiaj dość skomplikowany ponieważ wiele ofert możemy znaleźć już dziś także More »

Ginekolog w stolicy

Ginekolog w stolicy

Jeżeli jeszcze jesteś młodą kobietą i nigdy nie byłaś u lekarza ginekologa musisz koniecznie wiedzieć że przed taką wiedzę to naprawdę nie ma co się krępować i coś jebać dlatego że lekarz More »

 

Powiększenie przy pomocy kwasu hialuronowego

Powiekszenie penisa czy ktoś jeszcze ma wątpliwości że to może się udać. Jeśli liczymy na natychmiastowe efekty to musimy wykorzystać opcje związaną z interwencją chirurgiczną. Wiele osób jednak boi się zabiegu zwłaszcza że rozmawiamy o metodzie inwazyjnej i ewentualnych komplikacjach które również mogą się pojawić. Powikłania dotyczące zabiegu skutecznie odstraszają nawet najbardziej zainteresowanych ponieważ nikt nie chce pogorszyć sobie jeszcze bardziej swojej sytuacji. Istnieją jednak inne rozwiązania które również możemy zastosować.

Lepsza opcja

Metody te są nieco mniej inwazyjne co sprawia że zupełnie inaczej patrzymy na nowe możliwości. Obawy jednak nadal są bo powiekszenie penisa to jednak ważna sprawa. Jeśli należymy do takich wrażliwych osób to być może warto wybrać kwas hialuronowy zamiast typowej operacji. Ponieważ kwas hialuronowy to naturalny środek występujący w naszym ciele zabieg nie wiąże się z ryzykiem. Brak ryzyka komplikacji powoduje że chętniej sięgamy po to rozwiązanie. Niestety tego typu działanie na powiekszenie penisa nie są skutkiem długotrwałym a sam zabieg trzeba powtarzać cyklicznie co rok lub dwa w zależności od stopnia utraty wstrzykniętego kwasu w naszym organizmie. Sam zabieg jest bezbolesny przed wykonaniem czynności musimy zastosować znieczulenie ogólne. Lekarz przy pomocy maleńkiego nakłucia skóry wprowadza kwas w odpowiednie miejsce.

Widzimy różnicę

Efekt jest widoczny od razu czasem zdarza się jednak że kwas musi się rozprowadzić co może trochę potrwać. To właściwie koniec zabiegu jednak lekarze zalecają masaże ponieważ w ten sposób penis szybciej wraca do pełnej kondycji.

Zabieg ten w żaden sposób nie odbija się negatywnie na jakości erekcji czy nasienia. Zaleca się jednak w ramach profilaktyki zrezygnować na jakiś czas z aktywności seksualnej. Zazwyczaj absencja powinna trwać od 3 do 4 tygodni. Potem możemy już tylko podziwiać długość naszego członka który jest większy o te parę centymetrów. Teraz od nas tylko zależy czy za jakiś czas ponownie powtórzymy ten zabieg.