Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

Kantor i możliwość wymiany walut online

Kantor i możliwość wymiany walut online

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym gdzie znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje wybór kantoru jest dzisiaj dość skomplikowany ponieważ wiele ofert możemy znaleźć już dziś także More »

Ginekolog w stolicy

Ginekolog w stolicy

Jeżeli jeszcze jesteś młodą kobietą i nigdy nie byłaś u lekarza ginekologa musisz koniecznie wiedzieć że przed taką wiedzę to naprawdę nie ma co się krępować i coś jebać dlatego że lekarz More »

 

Portale społecznościowe otoczeniem spotkań

Zastanawiałeś się kiedyś, co robiłbyś w wolnym czasie, gdyby nie Facebook? Mark Zuckenberg doskonale wiedział co robi, gdy przez głowę przeszła mu myśl: tworzenie aplikacji mobilnej, która zrzeszy miliony ludzi na całym świecie, i która w mgnieniu oka stanie się prawdziwym pożeraczem czasu.

Największy serwis społecznościowy na świecie

Takiego sukcesu na skalą światową z pewnością nikt się nie spodziewał. Facebook jest największym serwisem społecznościowym na świecie, w którym miliony ludzi posiada swoje własne konta, umieszcza prywatne zdjęcia z wakacji czy życia codziennego. Tworzenie aplikacji takiej jak Facebook to prawdziwe źródło stale wrastającego zysku. Jest to miejsce spotkań tysięcy ludzi. Niektórzy z nich zrezygnowali z życia rodzinnego i towarzyskiego tylko po to, aby w całości oddać się przestrzeni internetowej. Momentami bywa to niebezpieczne, gdyż tacy ludzie są o krok od uzależnienia. Nie warto jednak się na tym skupiać. Ważne jest, aby potrafić rozgraniczyć czas wolny, który poświęcamy sobie, i ten, przeznaczony dla rodziny i przyjaciół. Jak każda aplikacja, Facebook ma swoje plusy jak i minusy. O minusach wspomnieliśmy wyżej, natomiast plusów jest również wiele. Facebook jest aplikacją darmową, która nie wymaga regularnej wpłaty pieniężnej za logowanie, za co najbardziej wdzięczni są jej użytkownicy, którzy tej formie rozrywki poświęcają większość część swojego czasu.

Dzięki działaniu jak tworzenie aplikacji Facebook, ludzie nie muszą wychodzić z domu, aby móc się ze sobą skontaktować. Nawiązują ze sobą konwersację za pomocą okienek czatowych, na które to przelewają swoje myśli, a te z kolei za pomocą magicznego kliknięcia myszką przesyłane są do adresata w ułamek sekundy. Nic prostszego. Włos się jeży na głowie, gdy pomyślimy, jakie zyski czerpie Marc Zuckenberg w momencie, gdy my bezczynnie siedzimy i śledzimy poczynania naszych znajomych, udokumentowanych szeregiem po-imprezowych zdjęć. Aby nie mieć wyrzutów sumienia, zajmijmy się czymś bardziej pożytecznym. Nowa pasja? Sport? Dobra książka? Wycieczka w nieznane? Piknik z przyjaciółmi? Możliwości jest wiele.