Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

Kantor i możliwość wymiany walut online

Kantor i możliwość wymiany walut online

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym gdzie znaleźć dobry kantor. I jak się okazuje wybór kantoru jest dzisiaj dość skomplikowany ponieważ wiele ofert możemy znaleźć już dziś także More »

Ginekolog w stolicy

Ginekolog w stolicy

Jeżeli jeszcze jesteś młodą kobietą i nigdy nie byłaś u lekarza ginekologa musisz koniecznie wiedzieć że przed taką wiedzę to naprawdę nie ma co się krępować i coś jebać dlatego że lekarz More »

 

Oferta konserwacji wind

konserwacja wind to szereg niezbędnych działań, mających na celu usprawnić działanie dźwigów, zarówno osobowych, jak i innych. Czym zatem jest i jak działa winda? Otóż, winda, to nic innego jak rodzaj dźwigu, umieszczony w pionowym szybie, który ma służyć do przemieszczania ludzi bądź towarów między kolejnymi kondygnacjami. Wszyscy kojarzymy windę z kabiną, która jest wciągana i opuszczana za pomocą stalowych lin. Konstrukcja windy może wydawać bardzo prosta i nieskomplikowana, ale tak naprawdę, poza wspomnianą kabiną i linami, posiada ona jeszcze mnóstwo innych części, których my – użytkownicy nie widzimy. Do części tych należy m.in. zespół napędowy i szafa sterowa, czy przeciwwaga, która łączy liny. Każda winda posiada ograniczniki prędkości oraz urządzenia zapobiegające samoistnemu spadaniu kabiny, także chwytacze, które „łapią” kabinę . Konstrukcja wind jest jak widać prosta tylko z pozoru, a na jej prawidłowi działanie ma wpływ wiele zespołów, które mogą ulec uszkodzeniu lub zużyciu. Dlatego ważne jest, aby wszystkie części, które odpowiadają za jej działanie były sprawdzane pod kątem stanu technicznego i stopnia zużycia.

Polecamy Państwu współpracę z naszą firmą, która rzetelnie i kompleksowo dokonuje przeglądu, napraw oraz konserwacji wind. Nasi doświadczeni, dobrze wyspecjalizowani, posiadający niezbędne uprawnienia do konserwacji wind pracownicy sprawnie usuwają wszelkie usterki oraz wymieniają wyeksploatowane części. Ponadto zajmujemy się smarowaniem i regulowaniem urządzeń. konserwacja wind prowadzona jest na podstawie instrukcji eksploatacji dźwigów. Każda dokonana przez nas konserwacja urządzenia jest dokładnie zaraportowana. Oferujemy montaż, naprawę oraz konserwację dźwigów zarówno osobowych, jak i towarowych. Gwarantujemy szybką reakcję na zgłoszenia naprawcze lub konserwacyjne, a także najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Ponadto proponujemy skorzystanie z prowadzonego przez nas pogotowia technicznego, funkcjonującego przez całą dobę. Zachęcamy do podpisania z nami umowy o konserwację dźwigów.