kokon dla niemowlaka

kokon dla niemowlaka

Daje poczucie bezpieczeństwa, zmniejsza przestrzeń wokół niemowlaka oraz ogranicza hałas. Dziecko leżące w kokonie czuje się bezpiecznie jak w brzuchu u mamy. Wkładam kokon do naszej Bemoli i Leo uwielbia się w More »

kokon dla dzieci

kokon dla dzieci

Dwustronny kokon dla niemowląt posłuży jako mobilne łóżeczko, leżaczek, a nawet mata do przewijania. Jest dodatkowym zabezpieczeniem dziecka śpiącego w łóżku rodziców, na kanapie, . Super wyjaśnienie mam zamiar uszyc taki kokon More »

Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

 

Nity zrywalne elementem zespalającym

Nity zrywalne są rodzajem części złącznych. Są one projektowane i produkowane z myślą o łączeniu ze sobą co najmniej dwóch elementów. Nity zrywalne mogą połączyć dowolną ilość elementów. Pojedynczy taki złącznik jest złożony z łba oraz trzpienia. Mogą one być zrobione z tego samego tworzywa, bądź każda z części – z innego. Materiałami, z których powstają nity są: stal nierdzewna, stal węglowa ocynkowana i aluminium. Dobieranie rodzaju nitów zrywalnych jest zależne od potrzeb wytrzymałościowych na jego zużywanie, ścieranie, rozciąganie a ze względu na stopień niebezpieczeństwa zardzewienia. Szczególną uwagę należy zwrócić na rodzaj materiału, w którym zamierza się dokonać nitowania, aby zapobiec korozji kontaktowej.

Zastosowanie nitów zrywalnych

nity zrywalne są często używane do łączenia cienkościennych blach. Aby je zamontować, należy wcześniej wywiercić otwór. Aby swobodnie dało się zamontować Nita, wywiercony otwór powinien być szerszy od niego o 1mm. Nity oraz ich rozmiary, poza nitami szczelnymi, dobiera się według ogólnie przyjętych zasad. Do zamontowania nitów wykorzystuje się zarówno narzędzia ręczne, jak i mechaniczne. Do montowania materiałów cienkościennych, a także takich, które są podatne na odkształcenia, stosuje się nity zrywalne z powiększonym kołnierzem. Umożliwiają one łączenie ze sobą elementów o większych otworach w górnym elemencie. Montaż nitów z większym kołnierzem, tak samo, jak zwykłych nitów zrywalnych wymaga wcześniejszego nawiercenia otworu o średnicy o 1mm większej niż nit.

Nity takie także zbudowane są z łba i trzpienia, a obie części mogą być z tego samego tworzywa, lub z różnych.

Oferta sprzedaży

Oferujemy Państwu szeroki wybór nitów. Posiadamy w swojej ofercie, w bieżącej sprzedaży nity zrywalne zwykłe oraz z powiększonym kołnierzem. Oferujemy także nity szczelne. Nasz dobrze rozbudowany asortyment umożliwia zakup nitów o różnych rozmiarach. Wszystkie proponowane przez nas złącza są wykonane z najwyższej jakości tworzyw, co gwarantuje ich niezawodność.