kokon dla niemowlaka

kokon dla niemowlaka

Daje poczucie bezpieczeństwa, zmniejsza przestrzeń wokół niemowlaka oraz ogranicza hałas. Dziecko leżące w kokonie czuje się bezpiecznie jak w brzuchu u mamy. Wkładam kokon do naszej Bemoli i Leo uwielbia się w More »

kokon dla dzieci

kokon dla dzieci

Dwustronny kokon dla niemowląt posłuży jako mobilne łóżeczko, leżaczek, a nawet mata do przewijania. Jest dodatkowym zabezpieczeniem dziecka śpiącego w łóżku rodziców, na kanapie, . Super wyjaśnienie mam zamiar uszyc taki kokon More »

Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

 

Najnowszy trend w atrakcjach weselnych – fotobudka na wesele

Każdy z nas w tym najważniejszym dniu w życiu chciałoby zabłysnąć wśród znajomych i rodziny czymś oryginalnym i nietuzinkowym. Dlatego oraz więcej par sprowadza tak nowoczesne atrakcje jak fotobudka na wesele. Jest to tak zwane „must have” na uroczystościach weselnych w tym sezonie.

Ale zacznijmy może od tego, czym tak naprawdę jest taka budka? To amerykański pomysł na szybkie i bezproblemowe robienie zdjęć. Wchodzi się do niewielkiej budki gdzie aparat robi kilka zdjęć, po czym w kilka sekund możemy odebrać je z maszyny. Patent jest bardzo stary, choć w Polsce dalej mało popularny. A co nam daje postawienie takiej fotobudki na weselu? Niewiele osób lubi, gdy są kamerowane lub obfotografowywane przez profesjonalnego fotografa. W takim wypadku pozwólmy naszym biesiadnikom poczuć się swobodniej, a w zamian dostaniemy najbardziej zabawne i spontaniczne zdjęcia z całego wesela. Tym bardziej, że fotobudka na wesele może zawierać atrakcje – wymienne tła, czy akcesoria typu: peruki i maski. Najczęściej używanymi dodatkami są kolorowe okulary i peruki, wąsy, maski weneckie, lizaki, boa, szale czy kocie uszy. Można spotkać się także ze śmiesznymi napisami na kartonach trzymanych przez gości.

Kto by nie chciał na chwilę zamienić się w Zorro, zakryć się za wachlarzem a’la dama z okresu międzywojennego, czy poudawać angielskiego arystokratę z wąsami sięgającymi ramion? Taki rodzaj zabawy pozwoli na większy uśmiech i niezapomniane wrażenia gości weselnych, a i młoda para będzie przez chwilę mogła odetchnąć od przyjmowania życzeń i tańców ślubnych. Najczęściej do pakiety gadżetów można wybrać inne opcje dostosowane do naszych oczekiwań. Dlatego fotobudki na weselu najczęściej mają nielimitowaną ilość zdjęć, zapis cyfrowy na płycie CD lub na pendrive, możliwość wynajęcia osoby obsługującej taką budkę, czy fotogalerię online. Jeżeli chcemy, aby nasze przyjęcie ślubne było niezapomniane, a także chcemy mieć niestandardowe pamiątki z tego dnia, fotobudka na wesele jest strzałem w dziesiątkę! Przyjemność i długa kolejka gwarantowane!