kokon dla niemowlaka

kokon dla niemowlaka

Daje poczucie bezpieczeństwa, zmniejsza przestrzeń wokół niemowlaka oraz ogranicza hałas. Dziecko leżące w kokonie czuje się bezpiecznie jak w brzuchu u mamy. Wkładam kokon do naszej Bemoli i Leo uwielbia się w More »

kokon dla dzieci

kokon dla dzieci

Dwustronny kokon dla niemowląt posłuży jako mobilne łóżeczko, leżaczek, a nawet mata do przewijania. Jest dodatkowym zabezpieczeniem dziecka śpiącego w łóżku rodziców, na kanapie, . Super wyjaśnienie mam zamiar uszyc taki kokon More »

Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

 

Konsekwencje braku spłaty kredytu pod zastaw nieruchomości

Kredyt pod zastaw nieruchomości musi zostać przez nas spłacony zgodnie z ustalonym harmonogramem. W przeciwnym razie najpierw zaczniemy otrzymywać kolejne monity z wezwaniem do zapłaty, a następnie może nas odwiedzić komornik, który poinformuje nas, że nasze mieszkanie lub dom przechodzi właśnie na własność banku. Pracownicy banku będą się starali dokonać jego sprzedaży, żeby w ten sposób uzyskać zwrot kosztów poniesionych w związku z udzieleniem komuś kredytu. Powinniśmy jednak pamiętać, że zawsze przysługuje nam okres wypowiedzenia, w którym możemy znaleźć sobie nowe lokum, dlatego nikt nie ma prawa wyrzucić nas z mieszkania z dnia na dzień nawet, jeżeli zostało ono zastawione. W sytuacjach spornych warto, więc, skorzystać z pomocy prawnika i poprosić go o prowadzenie negocjacji z bankiem. Może on starać się o to, aby kredyt pod zastaw nieruchomości mógł być spłacany od tej pory w nieco niższych ratach, możliwych dla nas do spłaty. W uzasadnionych przypadkach może nam również zostać przyznane prawo do tymczasowego zamrożenia rat kredytu, które będziemy musieli znowu spłacać po upływie jakiegoś czasu.

Niespłacony w terminie kredyt pod zastaw nieruchomości będzie także skutkował wpisaniem nas na listę dłużników. Z tego powodu możemy mieć problemy z otrzymaniem w przyszłości nowego kredytu, chwilówki, a nawet jakiegoś sprzętu na raty.

Widać, więc, że niespłacenie w terminie kredytu pod zastaw nieruchomości może nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje, które będą ciągnęły się za nami przez długie lata. Dlatego warto starać się o otrzymanie takiej kwoty kredytu pod zastaw nieruchomości, która pozwoli nam na zrealizowanie zaplanowanej przez nas inwestycji, ale jednocześnie jej zwrot nie będzie dla nas zbyt dużym obciążeniem. Lepiej jest przeprowadzać budowę czy remont domu nieco dłużej, ale doprowadzić go do końca i cieszyć się nim przez długie lata, niż skończyć w ekspresowym tempie, a potem borykać się przez kilka lat z bardzo poważnymi problemami finansowymi.