kokon dla niemowlaka

kokon dla niemowlaka

Daje poczucie bezpieczeństwa, zmniejsza przestrzeń wokół niemowlaka oraz ogranicza hałas. Dziecko leżące w kokonie czuje się bezpiecznie jak w brzuchu u mamy. Wkładam kokon do naszej Bemoli i Leo uwielbia się w More »

kokon dla dzieci

kokon dla dzieci

Dwustronny kokon dla niemowląt posłuży jako mobilne łóżeczko, leżaczek, a nawet mata do przewijania. Jest dodatkowym zabezpieczeniem dziecka śpiącego w łóżku rodziców, na kanapie, . Super wyjaśnienie mam zamiar uszyc taki kokon More »

Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

 

Kiedy udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego?

Poradnia Zdrowia Psychicznego zajmuje się nie tylko diagnozą ewentualnych chorób psychicznych, ale również oferuje działanie profilaktyczne i edukacyjne. W jakich sytuacjach można udać się do specjalisty?

W ostatnich czasach postrzeganie zdrowia psychicznego nieco się zmieniło. Dawniej uważano takich specjalistów, jak psycholog czy psychiatra, za osoby leczące poważne zaburzenia związane ze sferą naszej psychiki. Wiele osób twierdziło, że korzystanie z ich pomocy jednoznacznie naznacza nas piętnem kogoś, kto „ma nie po kolei w głowie” i nie potrafi normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Dziś to podejście stopniowo się zmienia, chociaż dawne przekonania nierzadko dają o sobie znać. Poradnia Zdrowia Psychicznego to miejsce często odwiedzane nie tylko przez ludzi borykających się z różnego rodzaju problemami natury psychicznej czy emocjonalnej, ale również tych, którzy chcieliby zadbać o swój rozwój. Chociaż teoretycznie wiemy, że chwilowe niepowodzenia, czy też trwające nieco dłużej problemy w radzeniu sobie ze stresem czy innymi emocjami to żaden wstyd, większość z nas odciąga moment wizyty u specjalisty w czasie. Nie warto tego robić – odpowiednia forma terapii może sprawić, że życie znowu stanie się piękne.

Wiele osób zauważających u siebie niepokojące objawy zaczyna zastanawiać się, czy nie będzie konieczna wizyta u specjalisty zajmującego się leczeniem depresji lub stanów lękowych. Te dwa zaburzenia psychiczne dotykają coraz większą liczbę osób, ale Poradnia Zdrowia Psychicznego, a właściwie pracujący w niej specjaliści mogą skutecznie pomóc nam pozbyć się problemu. Istotne jest jednak, aby trafić do psychologa lub psychiatry w odpowiednim czasie. Nie warto tracić kolejnych dni z życia, dlatego jeśli ciągle dokucza Ci smutek, nie potrafisz cieszyć się z życia i trudno podjąć Ci jakiekolwiek działania, koniecznie udaj się na konsultację. Pamiętaj, że życie jest tylko jedno, więc szkoda rezygnować z pięknych chwil. Wystarczy tylko poszukać pomocy i po nią sięgnąć