O stanowisku producenta poduszek

O stanowisku producenta poduszek

Postanowiłem, że napiszę tekst odnoszący się do producenta poduszek. Wiecie kim jest producent? To pytanie ogólne, nie pytam czego producent. Jeżeli nie wiecie, gwarantuję, że dosłownie za momencik się dowiecie. Jeżeli mówimy More »

Atrybuty księgowej

Atrybuty księgowej

Gdyby była prowadzona ankieta i ktoś by się nas zapytał o atrybuty księgowej, to chyba nikt nie miałby problemu z wymienieniem chociaż jednego. Większości z nas księgowa poznań kojarzy się z okularami More »

Problemy z piersiami u nastolatków

Problemy z piersiami u nastolatków

Wśród nastolatków połowa ma problemy z rosnącymi piersiami. W wielu przypadkach ginekomastia katowice dotyczy oczywiście za dużej ilości jedzenia. To się naprawdę zdarza bardzo często. Wystarczy popatrzeć na statystyki otyłości wśród młodzieży More »

Wynajmij auto

Wynajmij auto

Jeśli chcemy pojechać gdzieś dalej, ale nie mamy własnego samochodu to można skorzystać z wynajmu. Taka wypożyczalnia samochodów warszawa to o wiele lepsze rozwiązanie niż poleganie na kimś, kto nam może pomóc. More »

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Dzisiaj coraz więcej firm korzysta z wynajętych samochodów. Nawet duże firmy zamiast kupować auta wolą żeby wypożyczalnia samochodów warszawa im coś ciekawego zaoferowała. To na pewno ma swoje wady, ale i ma More »

 

Dodatkowe usługi tartaczne

Właściciele traków bardzo często stają przed koniecznością wyboru w jakim kierunku powinni rozwijać swoją działalność. Odpowiedź na to pytanie nie jest niestety prosta. Tu duże znaczenie mają zasoby finansowe. Nie każdego przedsiębiorcę stać przecież na to, aby zatrudnić dodatkową kadrę pracowniczą, zainwestować w jej szkolenie oraz nowoczesne sprzęty. Jeśli jednak pieniądze nie stanowią bariery to dobrym rozwiązaniem może okazać się trak obwoźny. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak liczne korzyści niesie za sobą praca w zasięgu wzroku klienta. Wprawdzie w większości przypadków jest to korzystne szczególnie dla niego, ale nie zawsze.

Firmy, które zdecydują się na trak obwoźny mogą mieć pewność, że zaczynają tym samym pracę nad kreowaniem pozytywnego wizerunku swojego przedsiębiorstwa. Nie ma przecież lepszej reklamy niż zadowoleni klienci, którzy będą nasze usługi polecać swoim bliskim. Właśnie na takiej zasadzie działa najpopularniejsza i według specjalistów najskuteczniejsza forma marketingu czyli poczta pantoflowa. Oczywiście trak obwoźny nie powinien stanowić jedynego źródła dochodu. Jeżeli dotychczas pracowaliśmy stacjonarnie to nie powinno się to zmieniać. W dalszym ciągu wielu klientów z całą pewnością będzie zabiegać o to, aby móc korzystać z tradycyjnych usług.

Jakie inwestycje należy ponieść?

Przed przedsiębiorcą, który zdecyduje się na trak obwoźny pojawia się konieczność poniesienia nowych i niestety niemałych inwestycji.

Z całą pewnością zaliczą się do nich:

• dodatkowy sprzęt

• pojazd umożliwiający jego przewiezienie

• kadra pracownicza, która zajmie się zleceniami w terenie

• wykwalifikowanie nowych pracowników.

Każdy przedsiębiorca, który zatrudnia nowych pracowników musi liczyć się z kosztami. W przypadku traków są to jednak nie tylko koszty, ale i realne ryzyko odniesienia poważnych strat. Adepci do zawodu muszą uczyć się fachu metodą prób i błędów a to mówi samo za siebie. Finalnie jednak taki rozwój firmy może przynieść całkiem zadowalające efekty.