kokon dla niemowlaka

kokon dla niemowlaka

Daje poczucie bezpieczeństwa, zmniejsza przestrzeń wokół niemowlaka oraz ogranicza hałas. Dziecko leżące w kokonie czuje się bezpiecznie jak w brzuchu u mamy. Wkładam kokon do naszej Bemoli i Leo uwielbia się w More »

kokon dla dzieci

kokon dla dzieci

Dwustronny kokon dla niemowląt posłuży jako mobilne łóżeczko, leżaczek, a nawet mata do przewijania. Jest dodatkowym zabezpieczeniem dziecka śpiącego w łóżku rodziców, na kanapie, . Super wyjaśnienie mam zamiar uszyc taki kokon More »

Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

 

Dlaczego powinniśmy sami tworzyć biżuterię?

Obecnie mamy już tak wiele obowiązków na swojej głowie, że gdy tylko możemy, staramy się z jakichś rezygnować. Wolimy przecież ułatwiać sobie życie, dlatego codziennie kupujemy gotowe produkty i akcesoria, chociaż większość z nich jesteśmy w stanie stworzyć samodzielnie. A jeśli to właśnie półfabrykaty do biżuterii będą przez nas wykorzystane, czyli postawimy na projektowanie naszyjników bądź bransolet, na pewno dobrze na tym wyjdziemy. Co więc zyskamy, tworząc biżuterię własnoręcznie?
Po pierwsze, będziemy mogli w końcu rozbudzić swoją wyobraźnię, która w dzisiejszych czasach jest bardzo uśpiona. Media zasypują nas przecież prostymi treściami, które prezentują nam w formie obrazów bądź filmów, dlatego sami nie musimy sobie niczego wyobrażać. Jeśli do tego nie czytamy książek, nasza wyobraźnia zanika, dlatego powinniśmy ją ponownie obudzić. Zrobimy to, jeśli zaczniemy pracować artystycznie, czyli zajmiemy się zadaniami typowo kreatywnymi – np. robieniem swojej biżuterii. Nie jest to wcale drogi interes, bo wszystkie zawieszki, łańcuszki i inne półfabrykaty do biżuterii możemy od razu kupić hurtowo, a wtedy na pewno zapłacimy za nie mniej. Do stworzenia bransoletki tak naprawdę nic więcej nie potrzebujemy, więc ostatecznie przygotujemy ją za maksymalnie kilkanaście złotych, jeśli zastosujemy droższy kamień. Porównajmy sobie teraz do niej biżuterię sklepową, która najmniej kosztuje kilkadziesiąt złotych, a najwięcej – kilkaset. Okazuje się więc, że sami możemy zdobywać dla siebie atrakcyjne dodatki za grosze, by później samemu je nosić lub wręczać je swoim przyjaciołom i znajomym.

Prace artystyczne zawsze rozbudzą naszą wyobraźnię i sprawia, że staniemy się bardziej kreatywni. Z nich możemy stworzyć nawet swoją pasję, o ile nauczymy się, jak należy wykorzystywać półfabrykaty do biżuterii. Po pewnym czasie nawet takie prace nie będą już dla nas trudne, dlatego zaczniemy się nimi zajmować z ogromną przyjemnością. Znajdziemy swoje zainteresowanie, które wypełni nasze wolne chwile.