kokon dla niemowlaka

kokon dla niemowlaka

Daje poczucie bezpieczeństwa, zmniejsza przestrzeń wokół niemowlaka oraz ogranicza hałas. Dziecko leżące w kokonie czuje się bezpiecznie jak w brzuchu u mamy. Wkładam kokon do naszej Bemoli i Leo uwielbia się w More »

kokon dla dzieci

kokon dla dzieci

Dwustronny kokon dla niemowląt posłuży jako mobilne łóżeczko, leżaczek, a nawet mata do przewijania. Jest dodatkowym zabezpieczeniem dziecka śpiącego w łóżku rodziców, na kanapie, . Super wyjaśnienie mam zamiar uszyc taki kokon More »

Sprawność fizyczna

Sprawność fizyczna

Jeżeli masz problemy zdrowotne koniecznie Udaj się do takiej przychodni jak przychodnia Warszawa na pewno nie pożałujesz swojej decyzji ponieważ znajdziesz się pod opieką przez specjalistów z dziedziny medycyny. Jeżeli chodzi o More »

Jak kłaść elewację drewnianą

Jak kłaść elewację drewnianą

Wszystkie remonty budowlane mają to do siebie, że nikt tak naprawdę ich nie lubi. No bo komu nie działa na nerwy wieczny bałagan i rozgardiasz, a także ciągle błąkająca się po podwórku More »

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Kołdra hotelowa dla Ciebie

Wiele osób potrzebuję kupić dzisiaj odpowiednią kołdrę. I jak się okazuje wielu producentów na naszym rynku oferuje standardowe kołdry z których to niewątpliwie powinniśmy być zadowoleni fakt faktem jednak jest taki że More »

 

Cała prawda o perfumach

Wdawałoby się, że o perfumach nie trzeba nic pisać, ani mówić. Każdy ma swoje ulubione, lub kupuje je na chybił trafił – i już. Jednak sprawa perfum jest bardziej skomplikowana. Warto rozważyć, czy to co o nich wiemy i co o nich słyszymy na pewno jest prawdą? Wiele „prawd” przechodzi z ust do ust, jednak, czy mają one coś wspólnego z rzeczywistością? Wybierając perfumy trójmiasto masz pewność, że ich jakość Cię nie zawiedzie. Warto jednak wiedzieć, że…

Perfumy nie muszą być przechowywane w lodówce. Nie bardzo wiadomo, skąd wzięła się taka opinia. To prawda, że niektóre kremy mogą być przechowywane w lodówce, pamiętajmy jednak, że kosmetyki, a na pewno perfumy, nie lubią ani zbyt wysokich, ani zbyt niskich temperatur. Perfumy najlepiej będą czuły się w Twojej łazience lub w sypialni – nietypowe sposoby przechowywania nie są im naprawdę potrzebne!

Perfum nie dobieramy do wieku. Oczywiście nie! Bardzo często w reklamach wykorzystuje się to kłamstwo. Dlaczego? To zwykły zabieg marketingowy. Kiedy konkretna marka wypuszcza na rynek nowy produkt, chce mieć pewność, że zostanie on sprzedany. Największa szansa na sprzedaż jest wtedy, gdy produkt zostanie skierowany do konkretnej grupy docelowej. Czy to jednak oznacza, że Ty i Twoja córka, lub Ty i twoja mama nie możecie używać takich samych perfum? Jeżeli perfumy trójmiasto Ci się podobają, po prostu je kup – nie ważne ile masz lat!

Perfum nie dobieramy do koloru włosów. Ten mit jest rozpowszechniany z coraz większą mocą. Pamiętajmy jednak, że również jest to zabieg marketingowy.

Kolor włosów nie ma żadnego znaczenia przy wyborze perfum – znacznie ma tylko nasz gust i PH naszej skóry.

Perfumy nie są dobre dla włosów. Wszyscy, bez wyjątku, lubimy ładny zapach włosów. Jednak, większość perfum ma w swoim składzie alkohol, który źle wypływa na włosy i wysusza je. Aby włosy ładnie pachniały, wykorzystuj do ich pielęgnacji specjalne kosmetyki – ich zapachy również są zachwycające!

perfumy trójmiasto to doskonała propozycja. Koniecznie je wypróbuj!